Õed Bogdanovad said MM-il 43. ja 47. koha  0


Iluvõimlemise MM-il Kiievis esindasid Eestit kaksikõed Viktoria ja Olga Bogdanova, kes lõpetasid individuaalse mitmevõistluse 43. ja 47. kohaga.

18-aastased kaksikõed Viktoria ja Olga Bogdanova tegid oma senise karjääri parima MM-i. Viimasel hetkel koondise nooremaid konkurente asendama kutsutud Viktoria sai individuaalses mitmevõistluses 97 võistleja seas 43. koha.

“Ma arvan, et mul läks enam-vähem, sest mulle öeldi kolm päeva enne võistlust, et ma lähen (MM-ile),” ütles Viktoria Bogdanova ETV-le.

Olga Bogdanova oli mitmevõistluses 47. ning sai lindiharjutuses 33. koha. “Esinemisega ma olen rahul, aga tulemustega mitte eriti, sest tahtsin saavutada kõrgemaid kohti.”

“Ma ütleks, et tüdrukud olid üpris tublid, sest minuga koos alustasid nad seda tööd alles viis ja pool kuud tagasi,” sõnas neidude treener Larissa Gorbunova. “See, mis nad suutsid teha ja nende resultaat võrreldes eelmise MM-iga Montpellier’s kasvas. See tähendab seda, et tööd tuleb jätkata.”

Maailmameistrivõistlused toimusid esmakordselt Ukrainas ja Kiievis peetud täheks tõusis Venemaa koondise talent Jana Kudrjavtseva. Suurepärase tehnikaga Kudrjavtseva võitis 3 kulda ja 2 hõbedat. Ühtlasi sai 15-aastasest Kudrajavtsevast kõigi aegade noorim maailmameister individuaalses mitmevõistluses.

Autor: Anu Säärits | Toimetaja: Siim Boikov

No Comments Yet

Leave a Reply