Iluvõimlejatest õed Viktoria ja Olga Bogdanova valiti maailma kauneimate naiste hulka  0

Eesti ühed edukaimad iluvõimlejad, õed Viktoria ja Olga Bogdanova, valiti hiljuti maailma kõige kauneimate iluvõimlejate hulka. Õed, kes iga aastaga oma tulemusi parandanud on, treenivad meeletult palju, kuid teistmoodi iluvõimlemises ei saagi. Buduaar.ru rääkis õdedega treeningutest ning võistlustest lähemalt.

 

Viktora ja Olga Bogdanova saabusid äsja iluvõimlemise maailmameistrivõistlustelt, mis leidsid aset 27. augustist 1. septembrini Kiievi “Spordipalees”.

Tšempionaadist võtsid osa 300 hetke parimat iluvõimlejat. Olga ja Viktoria näitasid sel aastal väga häid tulemusi. “Võib öelda, et jäime mõlemad oma esinemistega rahule, oleme iga korraga oma tulemusi parandanud, sellest on saanud juba meeldiv traditsioon. Mis kohtadesse puutub, siis 97 osalejast jäin mina 43. kohale ja minu õde Olga 47. kohale. Kuna tegu oli võistlusega, kus olid kohal maailma parimad iluvõimlejad, siis meil pole mingit põhjust tulemuste üle kurvastada,” tõdeb Viktoria, et nad on tulemuste üle õnnelikud.

 

Tüdrukuid rõõmustas ka see, et üks spordiblogi sovsport.ru valis nad kuue kõige kaunima iluvõimleja hulka Kiievi maailmameistrivõistlustel.

Kuidas õed seda ise kommenteerivad? “See oli muidugi väga meeldiv üllatus, sest seal osales ikka väga palju imekauneid võimlejaid,” tunnistavad õed, et nad poleks arvanud, et neid kõige kaunimate hulka arvatakse.

 

Iluvõimlemine ei ole kerge ala ning trenni tuleb teha palju. Kui palju Olga ja Viktoria enne võistlusi treenima pidid?

“Sel ajal kui meie eakaaslased päevitasid rannas ja puhkasid, treenisime meie seitse ja isegi enam tundi päevas. Olgal oli väga raske koormus. Mina sain kusjuures vaid kolm päeva enne võistluste algust teada, et samuti osalen, seega pidin topelt koormusega treenima, see oli väga raske ja närvesööv aeg. Minu õde sai ju lausa kolm kuud rahulikult valmistuda, aga õnneks läks meil mõlemil hästi ja kuna oleme alati ka teineteisele toeks, siis mingit rivaalitsemist ei olnud,” tõdeb Viktoria, et vaatamata väga lühikesele ettevalmistusperioodile sai ta võistlustel ilusti hakkama.

 

Pikka puhkust õdedel paraku pole, sest ees ootavad juba uued väljakutsed.

“Suurvõistlusi meil 2013. aasta teisel poolel enam ei tule, kuid siiski ootavad meid ees erinevad rahvusvahelised turniirid ja Eesti Karikas.”

 

Buduaar soovib õdedele edu, jõudu ja jaksu ka edaspidiseks!

Buduaar.ru

Maria Luiza

http://buduaar.ee/Article/article/iluvoimlejatest-oed-viktoria-ja-olga-bogdanova-valiti-maailma-kauneimate-naiste-hulka-1

No Comments Yet

Leave a Reply